2010 yılından itibaren İstanbul’da Doğan Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi, Ota Jinemed Hastanesi ve Acıbadem Sağlık grubunda hizmet verdikten sonra hayallerimizi süsleyen kliniğimizi Maçka’da Marmara Denizi ve Adalar manzarasının eşliğinde; hem hastalarımıza hem bize huzur, sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesi dileğiyle açtık.

Kliniğimizde gebelik takibi, jinekolojik muayene ve küçük işlemler, tüp bebek tedavisi takiplerini yapmaktayız. Ameliyatlar ve bazı küçük müdahaleler, doğum, tüp bebek işlemleri için de anlaşmalı A sınıfı Hastanelerimizi kullanmaktayız.

Amacımız, vizyonumuz önce huzur, mutluluk ve sağlık; yeni gebelikler elde edebilmek için elimizden gelenin fazlasını verebilmek, üreme sağlığında en yeni metotları ve tedavileri kullanarak yüksek başarılar elde etmek. Tedavi sürecindeki stresi çiftlerimizin hastane ortamından uzak, bir muayenehane ortamında, daha rahat ve birebir bizimle iletişim içinde olarak geçirmelerini

sağlayarak, tüp bebek tedavisinde kalite ve başarıyı artırmak en büyük amacımızdır.

Gebelik takiplerinde; bütün süreci, muayene, ultrasonografi, tetkikler dahil olmak üzere muayenehanemizde takip edecek donanıma sahibiz. Doğum için çiftlerimizin de arzu edeceği A sınıfı hastanelerimizi kullanmaktayız.

Jinekolojik ameliyatlarda, ameliyat kararını sizlerle muayene sonrasında, gereklilik ve ameliyat yöntemlerini konuşarak, beraber almaktayız. Jinekolojik ameliyatları, açık, laparoskopik (kapalı), vajinal yollarla yapmakyatız. Genel jinekolojik ameliyatlar, laparsokopik histerektomi, myomektomi, over (yumurtalık) kisti ameliyatları, vajinal histerektomi, vajinal veya genital estetik operasyonlar (labioplasti-vajinolplasti) ve küçük müdahaleler (kolposkopi ,biospiler, leep, konizasyon, tıbbi tahliye, spiral işlemleri) uygulama alanlarımız içindedir.

Sağlık mutluluktur diyerek, güzel günlerde görüşmeyi diliyorum.

Op. Dr. Filip Taşhan

Üreme Sağlığı, Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı