Nişantaşı kadın sağlığı ve tüp bebek ekibi olarak Maçka’da no:1’deki kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz Kadın Hastalıkları, Doğum ve Üreme sağlığı uzmanları Op. Dr Filip Taşhan, Op. Dr. Emine Özel Taşhan’dan oluşmaktadır.

birlikte uyum içinde çalışma tecrübemizi kendi kliniğimize taşıdık. Amacımız sizlere hem nezih, sakin ve huzurlu bir ortamda hizmet verebilirken, hem de tedavilerimizde alacağımız olumlu sonuçlarla sizlerin mutluluğuna aracı olabilmektir.

Kadın hastalıklarında, jinekolojik muayene ve ultrasonografi ile teşhis, smear, kültür, hpv tarama testleri ve tedavileri, yumurtalık kistleri , miyomlar,  endometirozis-çikolata kisti hastalığı, rahim ve rahim ağzı hastalıklarının erken teşhis, tanı-tedavileri ve ameliyatları, histeroskopik ve laparoskopik kapalı ameliyatlar (laparoskopik miyomektomi, histerektomi, salpenjektomi, endometriozis cerrahileri) , idrar kaçırma operasyonları, genital estetik operasyonlar (vajinoplasti, labioplasti) uygulama alanlarımızdır.

Gebelik takibinde tüm ultrasonografi takipleri, 4D ultrasonografi, rutin laboratuvar  testleri, genetik tarama testleri, cffDna tarama testi, Ogtt testleri kliniğimizde uygulanabilmektedir. Doğum öncesi hazırlık eğitimi, doğum psikoloğu ve doulamız Uzm. Psk. Janin hanım tarafından gebelik sürecinde başlayarak, doğuma kadar verilmektedir.

Doğumda amacımız, anne ve bebek açısından şartlar uygun olduğu sürece, normal vajinal doğum, doğal doğum uygulamalarıdır. Tercih ettiğiniz durumlarda doulamız doğum sürecinde de yanınızda olmaktadır.

Üreme sağlığı ve tüp bebek tedavisi, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığımız üzerine üst ihtisasımız olmakla birlikte, gönül verdiğimiz, önem verdiğimiz mesleki uygulama alanımızdır. Üreme sağlığı ile ilgili tanı, muayene, ultrasonografi, laboratuvar ve görüntüleme yöntemlerini kliniğimizde uygulayarak, yumurta takibi ve ovulasyon planlamadan başlayıp, aşılama ve tüp bebek tedavisine kadar, en basit yöntemden, en modern tedavi yöntemlerine kadar uygulamaktayız.

Tüp bebek tedavilerinde, görüşme, muayene ve takiplerimizi sakin ve rahat bir ortam oluşturduğumuz kliniğimizde, stress ve kalabalıktan arınmış bir ortamda, anne & baba adaylarımızla birebir ilgilenerek gerçekleştirirken, tüp bebek tedavisinin son aşamaları olan yumurta toplama- opu , embriyo transferi, yumurta dondurma, sperm ve embriyo dondurma, pgd gibi işlemlerimizi, ekip olarak çalıştığımız ve en yüksek başarı oranlarına ulaştığımız merkezlerde uygulamaktayız.