Gebelik dönemi bize göre, anne & baba adaylarının hayatları boyunca yaşayabilecekleri, en güzel zaman dilimidir. Bunu hem kadın hastalıkları ve doğum hekimleri hem de anne&baba olarak yaşadığımız için bu duyguları sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz.

Gelişen ultrasonografi ve görüntüleme sistemleri ışığında, ilerleyen ultrasonografi bilgilerimiz ve yeni laboratuvar testlerini kombine ederek, gebeliğin başından sonuna kadar, güvenli ve sağlıklı bir gebelik takibi sürecini yürüterek, bebeklerimize sağlıkla kavuşmak her zaman önde gelen amacımızdır.

Gebelik takibi sırasında, birçok test tarama amacıyla yapılmaktadır. Basit bir kan sayımından, genetik testlere, şeker tarama testlerine kadar bütün laboratuvar testlerini kliniğimizde anne adaylarımız ve hastalarımızla karşılıklı olarak istişare ederek uygulamaktayız.

Gebelik dönemi doğal bir süreçtir, bir hastalık dönemi değildir. Bu yüzden ancak anne adaylarımızı ve içerdeki yavrularımızı desteklemek için bir takım ilaçlar veya doğal kaynaklar kullanılabilir.

Tabi ki gebelik döneminde anne ve bebeğe ait farklı problemler tespit edildiğinde, gereken tanı,takip  ve tedavi yöntemleri kullanılmalı ve uygulanmalıdır.

Biz kliniğimizde nezih ve sakin bir ortamda sizleri karşılayarak, gebelik süreci boyunca ekip olarak yanınızda olmaktan, bu süreci beraber yaşamaktan mutluluk duymaktayız.

Gebelik muayene, ultrasonografi takipleri ve bütün testlerimizi kliniğimizde, doğumlarımızı ve ameliyatlarımızı da yıllardır işbirliği içinde olduğumuz nezih A sınıfı ve A plus hastanelerde gerçekleştirmekteyiz.